O nas

Kilka słów na początek...

AVita to Gabinet biorezonansu i Poradnia dietetyczna.

Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, wdrażanie innowacyjnych testów oraz terapii chorób cywilizacyjnych opartych na metodzie biorezonansowej oraz odpowiednim żywieniu i suplementacji diety, które to stanowią doskonałe uzupełnienie tradycyjnej medycyny i nie są dostępne w innych miejscach.

Jesteśmy jedynym certyfikowanym gabinetem biorezonansu w Stargardzie i w okolicach. Diagnozujemy i leczymy w sposób niekonwencjonalny, naturalny, koncentrując się na zwalczaniu przyczyn, nie objawów.

Jako gabinet medycyny holistycznej specjalizujemy się w bezbolesnej i nieinwazyjnej diagnostyce oraz usuwaniu alergii, pasożytów, bakterii, wirusów, grzybic, wszelkich innych obciążeń organizmu oraz w szeroko pojętym doradztwie żywieniowym.
Wykonujemy innowacyjne testy obciążeń organizmu oraz testy alergiczne na ponad 500 alergenów. Polecamy również skuteczne terapie zdrowotne (odpornościowa, przeciwbólowa, antystresowa, odchudzająca itp., oraz terapie uzależnień (antynikotynową, antyalkoholową i wiele innych).

  

Pracujemy na nowoczesnym urządzeniu BIcom Optima niemieckiej firmy Regumed GmbH

Nasze urządzenie posiada ważny certyfikat zgodności z normą PN-EN 62353 DIN VDE 0751 dla sprzętu medycznego, certyfikat TÜV oraz regularne przeglądy. Posiadamy stosowne wykształcenie, odbyte szkolenia, przyznane certyfikaty oraz odpowiednie doświadczenie.

 Zaufało nam wielu, zaufaj i Ty!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

                                                                                                      

 AVita Anna Maria Borek